-20% на Європейські моделі

Гранітні Сходи

Гранітні підвіконня
Наші майстри з різання і обробки каменю зможуть виготовити для Вас гранітні сходи різної конфігурації - класичної форми, для ганку, вхідних груп для вулиці і т. Д. Маючи власне виробництво, сучасне обладнання та великий досвід роботи, ми гарантуємо Вам високу якість готових виробів і їх довговічність.
Матеріал являє собою кристалічну гірську породу, в складі якої містяться кварц, слюда, мінерали, шпат. Наявність таких натуральних компонентів визначає міцність, колір і малюнок.

Види

Прямі. Це класичний, широко використовуваний варіант. Для широких сходів прямі сходи з граніту найчастіше виготовляються різної довжини (можуть підрізати безпосередньо на об'єкті). Це дозволяє знижувати їх вартість, зберігши при цьому експлуатаційні та естетичні характеристики.

Криволінійні з лінійних сегментів. Виходять багатогранними. Даний варіант є економічно більш вигідним при великих радіусах заокруглень. Справа в тому, що прямі сегменти дешевше у виготовленні, і завдяки великому радіусу межі стають практично непомітними.

Криволінійні з радіальних сегментів. Кам'яні в даному випадку мають плавні поздовжні заокруглення, це ідеально підходить при малих радіусах сходи, якщо потрібно створення монолітного виду з мінімальною кількістю стиків.