-20% на Європейські моделі
Пам'ятники для військових
Важко говорити, що Герої не вмирають, коли своє життя за нашу державу віддають кращі сини й доньки. Герої вмирають в боях за правду та незалежність нашої країни. І наше завдання - не лише продовжити справу військових, а й зробити все, щоб пам'ять про їх душі та вчинки жила вічно.
Вшанувати військового, що загинув, і продовжити пам'ять про нього можна замовивши пам'ятники з граніту. Це унікальна міцна порода, яка не лише не піддається впливу погоди, часу чи інших природних факторів. Граніт - той камінь, який найкраще відображає стійкість сили духу, адже ця порода вважається найміцнішою у світі.

Як замовити пам'ятник для військового?

1. Обрати модель у нас на сайті. Це можуть бути класичні моделі, які завжди можна доповнити латунними деталями (герб, елементи шеврону і так далі) важливими епітафіями чи світлинами. Або ж - ми разом можемо створити ексклюзивну модель, підібравши кольори граніту, важливі елементи та варіант оформлення світлини Героя.

2. Внести аванс та погодити виготовлення пам'ятника за макетом. Зазвичай виробництво пам'ятника для військових триває від 2 до 6 тижнів в залежності від обсягу робіт з гранітом.

3. Узгодити доставку та монтаж. Так, наші майстри можуть безкоштовно доставити пам'ятник до місця захоронення, а також подбати про його монтаж. Після усіх робіт - ви одразу отримаєте фотозвіт.

На кожну роботу ми надаємо гарантію - 10 років. А за потреби можемо доукомплектувати пам'ятник лампадками, вазами, гранітними лавами чи іншими необхідними елементами.

Якщо ви шукаєте пам'ятник для військового, то наша компанія пропонує вам безкоштовну консультацію, а також послуги з дизайну, виробництва та встановлення надгробку.

Герої не вмирають, а живуть в наших душах. Вони стають захисниками наших душ та осель! А ми - завжди маємо пам'ятати та навідувати їх місця захоронення.