-20% на Європейські моделі

Гранітні підвіконня

Гранітні підвіконня
Окрім підвіконь з мрамора, ми робимо також гранітні підвіконня. Каміння ми видобуваємо лише на Українських родовищах, і він проходить контроль на тріщини та сколи перед тим як ми пускаємо його на обробку. Гранітні підвіконня відрізняються особливою колоритністю. Такі підвіконня довговічні, за ними не потрібен особливий догляд, та їх можна встановлювати в різних приміщеннях.
Граніт- найбільш поширений камінь який використовується в декорі будівель. Натуральний камінь, граніт має велику гаму кольорів від темних до світлих. І також граніти не шкідливі для здоров'я адже проходять обробку лише тими речовинами які не шкодять здоров'ю людей.
Гранітні підвіконня додають шику дизайну інтер'єру вашої квартири чи будинку. Ми можемо зробити підвіконня будь-якої форми, та розмірів. Також є дуже багато варіантів обробки торців, з якими Вас ознайомить наш менеджер. Найбільш популярними є закруглені торці.

Оскільки граніти є різних кольорів, вони можуть бути використані в будь-якому дизайні. Підвіконня виконані з граніту зеленого відтінку- будуть гармоніювати з рослинами, ідеально створюючи композицію до єдиного цілого. З усіма варіантами поєднування гранітів з елементами будинку зможе розповісти наш менеджер.

Гранітні підвіконня, є відносно дорогими, але вигіднішими за пластикові, чи дерев'яні підвіконня, адже граніт це вічний камінь, вони будуть стояти десятиліттями і не вимагатимуть заміни.

Щоб дізнатися ціну на мармурові та гранітні підвіконня, або у Вас виникли запитання на рахунок гранітних підвіконь або послуг нашої компанії, зателефонуйте до нас, або просто залиште заявку на сайті, і ми Вас безкоштовно проконсультуємо.