-20% на Європейські моделі

Гранітні умивальники

Гранітний умивальник
Гранітні умивальники
Сьогодні на ринку представлено велике різноманіття умивальників різних форм, кольорів і фактур. Від великого вибору іноді і очі розбігаються, але все ж вибрати сантехніку своєї мрії є з чого. Особливо виборчі покупці можуть замовити у виробника незвичайну і індивідуальну раковину з каменю.
Для шанувальників природних матеріалів, а також для любителів розкішних, неповторних речей, підійдуть раковини з натурального каменю.
Кожен кам'яний умивальник завжди ексклюзивний. Виробництво таких виробів, це складний процес, цілий витвір мистецтва. Спочатку, від основної маси гірської породи відокремлюють частину певного розміру, а далі, за допомогою спеціальних верстатів, випилюється заготівка майбутнього виробу. Решта, самі трудомісткі операції проводяться в основному вручну.
Граніт є найбільш поширеним матеріалом у виробників через порівняно невисоку вартість сировини. За особливостями складу він має різне забарвлення. Наприклад, камінь може бути рожевим, рожево-червоним або ж сірих відтінків. За характеристиками граніти вважаються найміцнішими і довговічними. Вони досить стійкі до впливу води і хімічних препаратів, цим пояснюється простота догляду за ними.