Гранітні пам'ятники в Маневичах

Ціна памятника на 20-30% дешевша, за рахунок власного виробництва. Доставимо пам’ятник по Рівненській та Волинській області. Гарантія на гранітний виріб до 10 років

-10 % на продукцію

Про компанію

Виготовлення пам’ятників та гранітних виробів в Маневичах
Компанія Граніт-Пром займається виготовленням надгробних пам’ятників в Маневичах протягом 10 років. З кожним роком ми отримували досвід, який зараз дозволяє нам робити проекти будь-якої складності. Ми доставляємо нашу продукцію по всій Рівненській та Волинській області. Наша компанія надає повний спектр послуг: виготовлення, установка і обслуговування надмогильних пам’ятників в Україні. Менеджери нашої компанії підкажуть як правильно здійснювати догляд за надгробками, щоб гранітні вироби довгі роки зберігали свої первісні естетичні характеристики. Ціни на пам’ятник залежать від вибраного Вами граніту, та складності робіт з каменем.

Наші роботи в Маневичах

Не можете визначитись з вибором?
Довіртесь професіоналам своєї справи!

Відгуки наших клієнтів

Наталія Христинець
Рекомендую....ми задоволені у Ваших послугах..
Andrey Nesterenko
Замовляли пам'ятник, роботою задоволені. Замовлення було виготовлено за всіма побажаннями. Менеджер привітно та професійно надав консультацію.
Більше відгуків Facebook

Етапи виробництва

Замовлення

Ви можете замовити товар будь-якої тематичної групи яка представлена на сайті, або наші спеціалісти розроблять Вам індивідуальний дизайн пам'ятника з урахування Ваших побажань.

Виготовлення

Після оформлення замовлення, ми починаємо виготовляти пам'ятник. Зазвичай виробництво пам'ятника в Маневичах триває від 2 до 6 тижнів в залежності від обсягу робіт з гранітом.

Встановлення

Наша компанія надає послуги з встановлення пам'ятників та гранітних виробів по всій території України. Фахівці приїжджають з всім обладнанням, та виконують роботи по встановленню пам'ятника.

Оплата

Після встановлення пам'ятника замовник перевіряє якість роботи та оплачує товар. Оскільки ми працюємо офіційно, є можливість зробити оплату на розрахунковий рахунок

Як замовити пам'ятник?

Етапи оформлення замовлення пам’ятника:


– Обрати вид пам’ятника: одинарний, подвійний чи Європейський;


-Обрати модель пам’ятника з представлених моделей на сайті або ж скористатись послугами художника для створення власного дизайну;


– Узгодити обсяг додаткових робіт – гравірування, художні роботи, монтаж, доставка;


– Погодити ціну надгробного пам’ятника з менеджером;


– Заключити договір про співпрацю.

Корисні статті

Залиште заявку
І наш менеджер допоможе підібрати оптимальний варіант

    Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

    Ми вам передзвонимо

    щоб узгодити деталі замовлення

      Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності