Виготовлення гранітних памятників

Про нас

Компанія Граніт-Пром займається виготовленням надгробних пам’ятників в Україні протягом 12 років. З кожним роком ми отримували досвід, який зараз дозволяє нам робити
проекти будь-якої складності.
Наша компанія надає повний спектр послуг: виготовлення, установка і обслуговування надмогильних пам’ятників в Україні. Менеджери нашої компанії підкажуть як правильно здійснювати догляд за надгробками, щоб гранітні вироби довгі роки зберігали свої первісні естетичні характеристики. Ціни на пам’ятник залежать від вибраного Вами граніту, та складності робіт з каменем.

Гранітна майстерня Граніт-Пром займається виготовленням гранітних пам’ятників і надає послуги з благоустрою місць поховання. У нас є власне виробництво і великий штат співробітників, завдяки чому наші Замовники отримують повний комплекс послуг в одній організації: виготовлення пам’ятника або огорожі, оформлення штатними художниками-оформителями і установка бригадами власних установників.

 

Власне виробництво

Наявність власного виробництва дозволяє виготовляти Не тільки типові пам’ятники, але і працювати за індивідуальними проектами. Це дуже важлива деталь у виготовленні пам’ятників, тому як створення унікального
надгробка- це можливість відобразити неповторність особистості померлого, близької людини.

Великий вибір супутніх товарів

У нас можна придбати гранітні, металеві, ковані і нержавіючі огорожі, медальйони, бронзові вироби, гранітні і полімерні вази, лампади і інші товари.

 

Перші постачальники

Ми співпрацюємо з компаніями, що займаються видобутком граніту в різних країнах, тому можемо запропонувати нашим замовникам максимально комфортні ціни на гранітні вироби.

 

3D- проектування

У штаті нашої компанії є фахівець з 3D-дизайну. Комп’ютерне моделювання пам’ятника дозволяє оцінити майбутній памятник в плані кольору, габаритів і пропорційності относительно огорожі і ділянки.

 

Гарантійні зобов’язання

Всі послуги, що надаються в гранітної майстерні Граніт-Пром, в обов’язковому порядку підтверджуються
договорами, грошовими чеками і Актами приймання виконаних робіт із зазначенням гарантійних термінів.

 

Гнучка система оплата

У гранітної майстерні Граніт-Пром можна здійснити оплату готівкою, кредитною карткою, здійснити
платіж як юридична особа за безготівковим розрахунком, або придбати пам’ятник (послугу) в розстрочку.Гнучка система оплатаГарантійні зобов’язання3D- проектуванняПерші постачальники

Залиште заявку
І наш менеджер допоможе підібрати оптимальний варіант

    Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

    Ми вам передзвонимо

    щоб узгодити деталі замовлення

      Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності