Послуги

Доставка:

Наша компанія виготовить і доставить пам’ятник в будь-яку точку України, і навіть за кордон. При цьому доставка по Рівненській та Волинській області є пріоритетною. Термін доставки: 5 робочих днів з дня виготовлення пам’ятника.

Встановлення:

Окрім виробництва пам’ятників, ми займаємось їх встановленням. При правильному встановленні, пам’ятник буде стояти декілька десятиліть. При нашому встановленні Вам не потрібно буде нічого докупляти, адже майстри приїжджають зі своїм обладнанням та розхідними матеріалами.

Гарантія:

Якщо ми виготовили та встановили пам’ятник, компанія Граніт-Пром надає гарантію на гранітний виріб. Ми впевнені в якості наших робіт, і що пам’ятник буде стояти довгий час, саме тому у нас гарантія 10 років. Це дає впевненість нашим клієнтам що проблем з пам’ятником не буде.

Розтермінування платежу:

Ми розуміємо що для багатьох людей покупка пам’ятника асоціюється з дороговизною. Але це не так. Ми є виробник і ціни у нас найдешевші в регіоні. І при цьому ми даємо можливість клієнту розрахуватися частинами: від 1 до 6 місяців з дня замовлення пам’ятника.

Безкоштовне зберігання:

Пам’ятник або будь-який інший гранітний виріб може зберігатися у нас на складі до дня встановлення абсолютно безкоштовно. Не потрібно буде турбуватися про його цілісність, при потребі ми зможемо надавати фото та відео звіт про виріб.

3-Д моделювання:

Наші спеціалісти зможуть розробити для Вас 3-Д моделювання проєкту. Це пам’ятник зі всіма складовими який можна буде переглянути на комп’ютері під будь-яким ракурсом. Після погодження проєкту з замовником, ми починаємо його виготовляти.

Ми завжди раді новим цікавим проектам. Ви можете задати будь-які свої запитання через телефон або приїхавши до нас в офіс.

Залиште заявку
І наш менеджер допоможе підібрати оптимальний варіант

    Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності

    Ми вам передзвонимо

    щоб узгодити деталі замовлення

      Надсилаючи дані ви погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності